Урок-мандрівка «День народження нашого класу»
ПЕРШИЙ УРОК У ПЕРШОМУ КЛАСІ
Урок-мандрівка «День народження нашого класу»
Мета: ознайомити дітей із класним кабінетом, активізувати знання, навики
та життєвий досвід дітей; визначити разом з дітьми нову «навчальну»
задачу; виявити рівень знань про школу та «навчання» як новий вид
діяльності досі невідомий; організувати навчальні дії з аналізу проблемної
ситуації, що виникла на уроці; розкрити учням поняття слів «школа»,
«школяр», розширювати пізнавальну діяльність дітей, формувати інтерес
до навколишнього світу. Розвивати уяву, мислення, пам’ять,увагу,мовлення.
Виховувати інтерес і бажання постійно здобувати знання. до навчання,
бажання дізнатися щось нове, товариськість.
Обладнання: Дзвінок, імпровізована «Квітка — семицвітка», презентація, посвідчення школяра, солодкий дзвіночок, квіточки та кошик для знайомства, сонечко, хмарки з надписом 1 вересня та 2020, відеокліп «Дружба», танок «Україна», конверт з надписом 1-А клас, малюнок Сови
Хід уроку
1. Організація класу до уроку.
1.1. Привітання з учнями
Вчителька: Я ще раз подзвоню, а ви встанете. (На початку уроку потрібно встати, привітатися.)
Діти! Сьогодні для вас пролунав перший дзвоник на перший урок. Мені дуже приємно, що всі ми разом зібралися в одному класі.
— Тож запрошую вас на перший урок
Дітки, я дуже довго чекала зустрічі з вами.
Весь час намагалась уявити, які ж хлопчики та дівчатка прийдуть до мене в перший клас.Уявляла як ви зустрінете мене, як зустрінете один одного. І тепер я бачу, що прийшли красиві, розумні, чудові діти. Я дуже рада зустрічі з вами.
1.2.Створення сприятливого психологічного комфорту
-Поплескайте в долоні у кого гарний сьогодні настрій?
— А чому ви посміхаєтесь? Зараз спробую відгадати, чому ви веселі та радісні . Якщо відгадаю, плесніть у долоні, домовились? Тож починаймо:
— У вас є новий портфель?
— У вас сьогодні день народження?
— Ви виграли приз в лотерею?
— Ви повернулися з подорожі?
— Вам купили шкільну форму?
— Ви вперше прийшли у школу?
-Що за свято сьогодні? (День знань)
— Ось чим особливий сьогоднішній день, ось чому усмішки сяють на ваших обличчях!!!
За виразом Ваших облич бачу, що у вас усе гаразд і ваш настрій можна зобразити ось так. (Вивішую сонечко)
— Яке ж сьогодні число, місяць ? А рік? (Вивішую у хмарках 1 вересня та 2020)
Я від щирого серця вітаю вас, діти з цим святковим днем, коли вперше шкільний дзвінок покликав вас на урок.
-Запам’ятайте цю дату. Цікаво ж, а чому ще сьогоднішній день особливий?
Це день народження нашого класу.
Я від щирого серця вітаю вас, діти з цим святковим днем, коли вперше шкільний дзвінок покликав вас на урок.
1.3. Знайомство в ігровій формі
Вчителька:
— Діти, а чи знаєте ви як мене звати?
— То ви у мене чарівники…
Я ваша перша вчителька. Більшість з вас знає, що мене звуть Наталія Володимирівна. Повторіть, будь ласка хором.
У кожної людини є сердечко.У когось велике, у когось маленьке. Моє сердечко чує стук ваших сердець. Ось мені сердечко вистукує ім´я…
Давайте за командою скажіть хором кожен своє ім’я.
Увага, приготувалися. Як вас звуть?
Нічого не розібрати .
Може ми голосно говорили .
Давайте скажемо пошепки. Знову не зрозуміло.
Це тому, що разом гарно співати пісні, грати, а відповідати краще по одному, тоді тебе зрозуміють. Це перше шкільне правило. Так приємно, коли тебе уважно слухають. Якщо ми навчимося один одного слухати, усім нам стане тепло і затишно.
Гра «Створення квіткової галявини ».
У кожного у вас на парті є квіточки. Вони нам допоможуть познайомитися. Кожен по черзі візьме квіточку та скаже «Мене звати… Я люблю… Таким чином ми створимо квіткову галявину (Діти залишаються біля дошки)
-Яка красива в нас галявина?
— Давайте її назвемо 1-А клас?
У нашому класі 9 дівчаток та 8 хлопчиків.
-Ми будемо дружити?
-Ми бедемо допомагати один одному?
-Ми будемо однією командою?
Саме в цю хвилину народилася наша шкільна сім׳я. Від сьогодні ми з вами стали справжніми друзями.
Давайте станемо в коло і повторимо за мною вірш.
Ми усі-одна сім´я.
Неповторні ти і
Будемо усі дружити.
В мирі й злагоді всі жити.
Гра ,, Оплески” ( в колі)
— Вийдіть з кола ті, хто святкує день народження влітку(оплески), ті , хто любить мультики, хто любить подорожувати, у кого вдома є собачка, у кого є братик, у кого є сестричка.
-Вийдіть ті, хто став учнями. А як ще називають учнів? (Школярі).
-Привітайте себе оплесками зі святом.
1.4. Фізкультхвилинка
А , щоб закріпити нашу дружбу виконаємо танок «Дружба» Відеокліп.
ІІ. Робота над темою уроку.
Вчителька: Діти, сьогодні коли я прийшла в клас у мене на столі десь взявся ось такий чарівний конверт.(Показую). Тут написано для 1-А класу. Цеж для нас, правда? (Відкриваю і читаю)
Доброго дня, друзі. Пише до вас Мудра Фея. Я хочу подарувати вам чарівну квітку. На іі пелюстках є завдання, виконавши їх ви отримаєте «Посвідчення школяра». Я сподіваюся, що ми з вами ще зустрінемось. До зустрічі, першокласники!
Вчителька: Дітки, а ви знаєте казку про чарівну квітку – семицвітку, яка виконувала всі бажання?
(Відповіді дітей)
Вчителька: А наша квіточка трішечки інша. Мудра Фея вирішила влаштувати нам іспити. І сьогодні ми маємо виконати бажання квіточки. Ви згодні?
(Вчителька по черзі відриває кожну пелюстку і читає завдання)
І пелюстка – Ознайомлення із картою нашої мандрівки
Сьогоднішній урок у нас незвичайний.А урок-мандрівка. Хто мені скаже, що ж таке мандрівка? Хто із Вас колись мандрував?
Де ви були?Що відвідали?Кого бачили?
Сьогодні ми разом із вами вирушимо у Країну Знань, де на нас чекає багато цікавих пригод та неприємностей. А чи знає хтось із вас де знаходиться ця країна? Можливо хтось чув про неї?
ІІ пелюстка – Налаштування на мандри.
Щоб вирушити у мандрівку, нам потрібно знати девіз
Домовляймось не шуміти..
Всі рівнесенько сидіти. .
Руки гарно піднімати
Чітко враз відповідати.
Отож вирушаймо.
1.Заплющили оченята. Пристебнули паски безпеки,взялись за кермо.
І на рахунок 3 вирущаємо.
Отож, всі хором, 1, 2..3……жухххххххххххххххххх
2. Гра «Я – не я».
А щоб грати-треба вам відповідати Я – не я.
Коли правда – кажіть «Я» , а неправда – то «Не я».
Рано-вранці хто піднявся?
А хто сонечку всміхався?
Хто одягатись не хотів?
А зарядку хто робив?
Свої ручки хто не мив?
Добре зранку готувався хто?
А ще й досі не вмивався хто?
Хто здоровим хоче стати?
А знання хто хоче мати?
Ви довели, що ви справжні школярі.
І ми з вами летимо далі за пригодами.
ІІІ пелюстка – «Загадки та казки».
- Зустріч з Совою.
УВАГА!!! УВАГА!!!! Перешкода…..(віу віу віу)
Ми з вами зустрілись із Совою!
Вона просить нас забрати її з собою!Заберемо?
Але, нам потрібно відгадати загадки та нагодувати ведмедика.
Чи любите ви їх відгадувати?
Хто знає правильну відповідь, піднімає руку, не викрикує, пам’ятає про девіз справжніх друзів
- Є чарівник у школі в нас.
Дітей запрошує він в клас.
Щоб не спізнились на урок.
Нам голос подає….(дзвінок)
- Букви всі від А до Я
На сторінках……(букваря)
- Для письма ,сказати прошу,
Що потрібно взяти?….(зошит)
- Нею тільки поводи,
Залишаються сліди.
Що за дивна штучка?
Це звичайна…..(ручка)
- Ручки й олівці, щоб знали,
Ми кладемо у ….(пенал)
6. Малювать в альбомі всім допоможуть…(олівці)
7. В сумці зошит і буквар. Хто до школи йде?…(школяр)
8. Язика не має, а всіх грамоти навчає. (Книга)
9. Вчить читати й рахувати, і писати, і співати Всіх дітей довкола
люба наша …. (школа)
ІV пелюстка – «Казкова».
Вчителька: Ця пелюсточка пропонує нам відгадати з якої казки ці слова, або який казковий герой співав цю пісеньку.
1. Я від баби втік, я від діда втік … (Колобок).
2. А хто буде зерно молотити? (Колосок).
3. «Цок та в лобок,та в мішок» (Котик і Півник).
4. «А хто – хто в цій рукавичці живе?» (Рукавичка).
5. Що загубила на балу Попелюшка? (Туфельку).
6. Де живе Карлсон? (На даху)
Пограємо в гру «Так або ні».
Я називатиму предмети різні-різні. Ваше завдання плескати, коли почуєте шкільні предмети ті речі які потрібні до школи.
Готові?
Ручка, парта, мама, вікно, ведмедик, цукерки, тортик, граблі, портфель…….
V пелюстка – Повернення додому
МОЛОДЦІ! Тепер ми впевнено можемо повертатися додому, до нашої країни. -Скажіть, а як називається наша країна?
— Як називається головне місто України?
-А яку назву має село, в якому ми живемо?
Україна — наша Батьківщина, наша домівка, прекрасна і чарівна.
Тож ,діти, наша Батьківщина-Україна, а ми з вами-українці. А українці — добрий, щедрий працьовитий і веселий народ. Покажемо один одному, що ми справжні українці.
VІ — пелюстка. Хвилинка відпочинку.
Танок Україна
ІІІ. Підсумок уроку.
VІІ пелюстка – «Сюрприз».
Урок у нас закінчується, але свято продовжується. Гадаю, що не помилюся, якщо скажу, що найулюбленішим святом для кожного з вас є ваш день народження. Дійсно?
У нас сьогодні теж свято – День народження.
А як ви гадаєте, на чий день народження ми сьогодні зібралися?
Діти. На День народження нашого класу.
Сьогодні народилася нова шкільна родина 1-А класу.
Нас іменинниками звуть,
Вітають з першим днем навчання.
Знайте: малі не підведуть, —
Учитись є у них бажання.
Мудра Фея дуже задоволена нашим результатом. Вона нам обіцяла за гарну роботу подарувати «Посвідчення школяра» ,а ще оскільки в нас сьогодні День народження вона підготувала ще подарунки.
(Відкривається посилка з дзвіночками-сюрпризами )
Вручення посвідчень першокласників та дзвіночків від першої вчительки
Ось і народилася наша нова шкільна сім’я. Вітаю вас, діти, з цим радісним днем. Бажаю вам успіхів у навчанні. Щоб ви завжди були добрими, слухняними дітьми і ніколи не засмучували своїх батьків.
знайомство «День народження 1 класу»
Урок – знайомство
«День народження 1 класу»
Мета : у цікавій та доступній формі дати дітям уявлення про те , що в школі можна здобути знання, розвивати пізнавальний інтерес, виховувати любов до рідної країни, бажання добре вчитися, дружити, повагу до школи — джерела знань.
Обладнання: малюнок сонечка, промінці на кожного учня, ілюстрації про Україну, малюнок корабля зі шкільними предметами, малюнок неба та зірочки з портретами учнів, святкова гірлянда, завдання до вікторин, кульки; кольорові олівці, емблеми першоклас-
ників.
Хід уроку
1 Привітання
На дошці
Настали дні чудові
Прийшли ми в 1 клас.
І багато цікавого
Дізнаємося ми зараз.
Звучить пісня «Першокласник»
Вчитель: Дорогі діти! Шановні мами і тата, бабусі і дідусі! Ось і настав довгоочікуваний день, коли ви вперше прийшли до школи, в країну Знань. Я впевнена, що ви з нетерпінням чекали цього дня. Ви помітили, що кожен з вас в цей день трохи подорослішав? Ще вчора вас називали дітьми, малюками, а з сьогоднішнього дня про вас будуть говорити: «Це учень, школяр». А цікаво, чи всі тут зібралися? Давайте перевіримо.
— Старанні дівчатка тут?
— Розумні хлопчики?
— Дбайливі мами?
— Вмілі тата?
— Добрі і ласкаві бабусі і дідусі?
— Тоді можна починати.
Вчитель:
Нарядні! Парадні!
Такі ненаглядні!
Причесане, з бантиками
Дівчатка сидять!
І хлопчики відмінні!
Такі симпатичні,
Такі акуратні,
З букетами квітів прийшли!
Сьогодні ви всі хороші,
Таких діток давно я чекаю!
2 Знайомство.
Вчитель: Прийшла пора нагадато, що я ваша перша вчителька і зовуть мене Ольга Іванівна… Я дуже чекала зустрічі з вами, думала про вас.
Подивіться навколо — це наш кабінет, в якому ми будемо вчитися. Він чистий, світлий, красивий.
В цій кімнаті, яка називається класом, ви кожен день будете отримувати особливі подарунки. Але це не іграшки і цукерки. Це знання.
Я вітаю вас з першим шкільним днем і бажаю добре вчитися і добре працювати. Шкільні роки — це найпрекрасніші та веселі роки. Привітати вас з цим чудовим днем прийшло дуже багато гостей.
— А давайте пригадаємо, як зовуть вас!
Я знаю, як звуть кожного з вас. А от сонечко не знає. За командою скажіть хором кожен своє ім’я. Нічого не розібрати . Може ми голосно говорили . Давайте скажемо пошепки. Знову не зрозуміло. Це тому, що разом гарно співати пісні, грати, а відповідати краще по одному, тоді тебе зрозуміють. Це перше шкільне правило. Так приємно, коли тебе уважно слухають. Якщо ми навчимося один одного слухати, усім нам стане тепло і затишно
( Діти називають свої імена)
— Подивіться, як гарно посміхається сонечко, воно радіє за нас.
Саме в цю хвилину народилася наша шкільна сім׳я. А щоб наш клас був завжди дружним, потрібно обов’язково, тримаючись за руки, вголос промовити такі слова:
Ми всі – одна сім’я,
неповторні- ти і я,
будемо ми всі дружити,
в мирі і злагоді жити.
3 Колективна робота з пазлами
Діти складають картинку з пазлів і знайомляться з правилами учнів.
4 Ознайомлення з новим матеріалом
— Діті, як назвати нас всіх одним словом? (школярі, учні, першокласники)
-Відгадайте загадку: Веселий світлий дім
Дітей багато в нім
Там пишуть і рахують
Читають і малюють. (Школа)
— Чому треба ходити до школи?
— Для чого людині знання?
— Чим займаються діти в школі?
Ви прийшли до школи, щоб навчатися, отримувати знання, які допоможуть дати відповідь на різні, навіть найскладніші питання.
А потрапимо ми в країну Знань ось на цьому казковому кораблі. На ньому є багато чарівних предметів, які завжди допоможуть нам краще оволодіти знаннями.
( Розглядають корабель)
Вчитель. Ми вирушаємо у мандрівку на кораблі. Він буде зупинятися на зупинках. Ви будьте уважними, нічого не пропустіть. Отже, в путь!
Перша зупинка. Ранкове коло з прапорцем «Наш рідний край».
— Сьогодні пролунав перший дзвінок і покликав до школи всіх учнів у містах і селах нашої великої країни.
-Скажіть, а як називається наша країна, в якій ми живемо?
— Як називається головне місто України?
-А яку назву має місто(село), в якому ми живемо?
— Які державні та національні символи ви знаєте?
Україна — наша Батьківщина, наша домівка, прекрасна і чарівна. Батьківщина-як мати одна, нам її берегти і любити, як маму.
Тож, діти, наша Батьківщина-Україна, а ми з вами-українці. А українці — добрий, щедрий працьовитий і веселий народ. Покажемо один одному, що ми справжні українці.
Настав час скласти колективного вірша про Україну із щирих і теплих слів. Я почну, а ви будете добирати останнє слово другого рядка в риму.
На землі великій є одна країна:
Гарна й неповторна, мила…(Україна)
І живуть тут люди добрі, працьовиті,
І скажу, до речі, ще й …(талановиті)
Землю засівають і пісні співають,
На бандурі грають і вірші…(складають)
Щоб жила й раділа кожная родина,
Щоб була щаслива наша…(Батьківщина)
Друга зупинка. Загадкова. Використовується конверт із загадками.
( підказка – це речі без яких в школі не обійтися)
1. Хто скликає на урок?
То гучний шкільний …( дзвінок)
2. Ось до класу всіх скликає
Голосистий цей дзвінок,
І ми радо поспішаєм
Не в садок, а на … (урок).
3. Для письма, сказати прошу,
Що потрібно взяти? (зошит)
4. Ручки й олівці, щоб знали,
Ми кладемо у … ( пенал).
5. Букви всі від А до Я
На сторінках … ( Букваря).
6. Чисті віконця сміються від сонця,
Діточки навколо — наша люба… (школа).
7. В сумці зошит і буквар. Хто до школи йде? (школяр).
8. Вранці він заходить в клас і знання дає для нас. (вчитель)
Третя зупинка. Ігрова.
Дид. гра «Чи готовий я до школи»( діти стоять)
Зараз перевіримо чи справжні ви школярики? Чи знаєте ви , які приладдя потрібні учневі у школі?
Якщо ця річ потрібна у школі, піднімайте руки вгору і плескаєте, якщо – ні, присідайте.
— Один хлопчик Микола збирався до школи і ось яке приладдя вибрав. Послухайте про нього історію.
Перший раз малий Микола
Став збиратися до школи.
Олівця поклав у сумку,
Книги, ручку, зошит, гумку.
М’яч, граблі. перо, подушку,
На обід м’яку пампушку,
Два ведмедики, лопату,
Білочку руду хвостату,
Лук і стріли, і рушницю,
Ще й пухкеньку паляницю,
Ще стільця, стола і парту,
Ще й географічну карту,
Трактора, машину, мило.
Вже й надворі звечоріло.
— Чи все потрібно Миколі у школі?
Четверта зупинка. Ігрова.
Дид. гра «Я – не я»
-А зараз перевіримо вашу увагу.
А тепер давайте грати – треба вам відповідати.
Коли правда – кажіть «Я» , а неправда – то «Не я».
Рано-вранці хто піднявся?
А хто сонечку всміхався?
Хто одягатись не хотів?
А зарядку хто робив?
Свої ручки хто не мив?
Добре зранку готувався хто?
А ще й досі не вмивався хто?
Хто здоровим хоче стати?
А знання хто хоче мати?
Ви довели, що ви справжні школярі.
П’ята зупинка. «Ерудит»
Вікторина.
Предмет, за допомогою якого можна намалювати пряму лінію.
А) Колода
Б) Лінійка
В) Зошит
Їм пишуть на дошці.
А) Камінь
Б) Фарби
В) Крейда
Що сповіщає про початок уроку?
А) Крик вчителя
Б) Дзвінок
В) Грім
Шоста зупинка. Привітання від казкових героїв
Тож у цей святковий час
Листи прийшли , мабуть для вас!
Але не всі вони підписані. Відгадаєте , хто їх надіслав?
1) Якщо підете полем і знайдете копієчку, то не спішіть купувати самовар, як це зробила я. Краще купіть нову цікаву книжку. ( Муха)
2) Не бігайте по класу на перервах, бо можете випадково розбити вазу або золоте яйце. І мені тоді прийдеться знести нове. (Курочка ряба)
3) Я теж мрію піти в школу, як ви! Якби я вчилась у школі, то взнала б , що Вовк – хитрий хижак і з ним ніколи не можна розмовляти і тим більше говорити, де живе моя бабуся.
(Червона Шапочка)
Сьома зупинка. Закони нашого життя.
Вчитель.Країна Знань, яку кожен з вас зможе відкрити завдяки своїм можливостям, зусиллям має свої закони, і ви їх повинні знати.
Заходить вчитель – треба встать,
Коли тобі дозволять – сядь.
Сказати хочеш – не гукай
А тільки руку підіймай.
Ручкою на парті ніколи не пиши,
Підручник і зошит ти свій бережи!
Будь старанним у навчанні
Кожен день уроки вчи !
Щоб не сутулилась спина,
Сядемо рівно неодмінно.
Уважно вчителя ти слухай
І не поводься ,як папуга.
Прізвиськ дітям не давай,
А дівчаток захищай!
Клас і школу бережи,
З цього дня вони твої!
Восьма зупинка. Родинна.( практична)
Шановні батьки, діти витримали екзамен і отримали право називатися «УЧНЯМИ», а чи витримаєте ви залік? Подивимося, діти, як вони впораються?
Батькам (10 чоловік) роздаються листочки, на яких записані початок фрази або її продовження, треба правильно « зібрати» фразу, знайти пару.
Заходити до вчителя в школу не менше 2 рази на тиждень
Не відкривати зошити і щоденник в поганому настрої
Ніколи не робити за дітей домашню роботу
Сварити своїх дітей тільки в крайньому випадку
Бути на батьківських зборах обов’язково
Молодці! Ви впоралися з завданням, але це були не прості фрази, це клятва батьків.
Саме сьогодні у ваших батьків, дорогі діти, народжуються мрій, сподівання відносно Вас.
У кожної дитини є своя щаслива зірка. Я пропоную батькам взяти зірочки і написати побажання для своєї дитини. Мрії повинні здійснюватися!
( потім діти прикріпляють до неба свої зірочки і утворюють зоряне небо)
–Молодці! Ось і ви поповнили шкільне сузір’я талантів.
Дев’ята зупинка. Підсумкова.
–Молодці! Усе правильно! Ви довели, що маєте право носити звання «УЧЕНЬ».
-Клятва першокласника.
( діти після кожної фрази, яку прочитає вчитель повторюють слово «Клянемось)
*Вивчити букви, навчитися читати… Клянемося!
*Навчитися до літа писати і рахувати… Клянемося
*На уроці не шуміти і мух не ловити… Клянемося!
*Підручник берегти, не кидати і не рвати. .. Клянемося!
*Виконувати повністю домашні завдання… Клянемося
*Приходити в школу без запізнення Клянемося…
*Стати за рік розумнішими і дорослішими… Клянемося!
*Стати гордістю батьків і вчителів… Клянемося! Клянемося! Клянемося!
-Нагородження учнів емблемами «Першокласник», Вручення свідоцтв першокласника, подарунків.
-« День народження першого класу»
-А ви не забули, що в нас сьогодні день народження? А без чого не буває дня народження?
Звичайно, без іменинного торта. (Вчитель дістає торт). Кожен з вас має взяти свічечку і поставити в торт. (Вчитель запалює свічки і всі разом співають)
З днем народження, наш клас!
З днем народження, наш клас!
З днем народження, вітаєм!
З днем народження, наш клас!
1 вересня — день народження нашого 1-го класу. У школі з’яви новий клас — нова шкільна родина.
-« Зоряний дощ»
Рада вас вітати в країні Знань. Нехай стежини, які ведуть до нових знань, будуть осяяні яскравим світлом перемог. А якщо у країні знань ітимуть дощі – то лише «зоряні».
( батьки лопають повітряні кульки, «йде зоряний дощ»)
Вчитель: У добру путь, шановні діти!
І хай дасть Бог нам всім радіти
За ваші успіхи, уміння,
Хай нові паростки коріння
Проб׳є до нових, світлих знань,
Всяких удач вам, починань!
У добру путь і в добрий час!
Із святом ще раз усіх вас!
Ось і підходить до кінця перший урок Знань. Я рада нашому першому знайомству.
Январь 2023 г. — Календарь национальных праздников
ЯНВАРСКАЯ ИСТОРИЯНаступление нового года означает новые начала и окончания. Встреча Нового года – первый праздник в календаре, но мир не всегда видел январь таким.
Около 700 г. до н.э. январь заменил март в качестве первого месяца года. Римский царь Нума Помпилий пересмотрел календарь и добавил к нему два месяца. Однако многие религии продолжали праздновать новый год либо 25 марта, либо 25 декабря по своим церковным календарям. Даже юлианский календарь не указывал на четкое начало и конец года. Затем, в 1582 году, Папа Григорий разработал григорианский календарь, и большая часть мира пришла к выводу, что 1 января является началом Нового года.
Янус — римский бог начала и конца. Он защитник ворот, дверных проемов и переходов. Январь получил свое название от этого светловолосого бога, и это заставляет нас задуматься, почему так долго праздновали новый год в январе, но это произошло.
Говоря о новых начинаниях, весь месяц полон праздников, которые помогают нам начать все заново. Национальный день осведомленности личного тренера напоминает нам о том, что в первые дни года нужно быть добрее к нашим тренерам — они заняты всеми нами, кто принял решения. Нас призывают очистить наши столы, сделать планы поездок приоритетными и использовать старые подарочные карты.
Факты о погоде и временах года в январе
Январь — второй месяц зимы в северном полушарии, а в южном полушарии — лето. Волчья Луна восходит в январе, так что это отличная возможность выть в полнолуние. Хотя неясно, откуда произошло название этой луны, интересно отметить, что раньше этот месяц назывался Wolfmonath. По мере того, как еды становилось мало, волки начинали рыть падаль, и можно было услышать вой на луну.
Хотя этот месяц полон решений, он также включает в себя множество других традиций. Как и у других месяцев, у него есть свои камни и цветы. К счастью для тех, кто родился в январе, их камнем рождения является гранат, который бывает самых разных потрясающих цветов.
Козероги и Водолеи рождаются в январе. Вы разделяете свой месяц рождения с Элвисом Пресли, Вирджинией Вулф, Дж. Р. Р. Толкином, Бесси Коулман, Мартином Лютером Кингом, Мартином Лютером Кингом-младшим, Жаннет Пиккар, Дж. Д. Сэлинджером, Зорой Херстон, А.А. Милн, Кэрри Чепмен Кэтт, Эдгар Аллан По, Альма Зиглер и Дайан Фосси. Гвоздика и подснежник — ваши родовые цветы. Отметьте Национальный день обмена семенами и подготовьтесь к посадке собственных семян!
Январь часто является месяцем новых начинаний и завершений. Некоторые из нас вступают в новые клубы здоровья, пытаясь избавиться от старых привычек. Наши новогодние обещания помогают сформировать здоровые привычки, направляя нас на путь здоровья и обновления. Хотя некоторым из нас это удается, многие признают, что нам нужно продолжать попытки. Однако новые начинания не всегда связаны с нашим физическим «я». Иногда мы бросаем себе вызов новым приключениям или образу жизни.
Астрологические факты января
Если вы родились в январе, ваш знак — Козерог или Водолей. Камень января — гранат, в основном красного цвета, но также может иметь оттенки оранжевого, розового, зеленого и даже черного или коричневого. Гвоздика и подснежник — ваши родовые цветы. Научное название гвоздики — Dianthus caryophyllus , а цвет цветка имеет разные значения во всем мире. Однако традиционно его цвета означают:
- Белый = чистота и удача
- светло-красный = восхищение
- Темно-красный = любовь и привязанность
- Розовый = благодарность
- Желтый = разочарование или отказ
- Фиолетовый = капризность
Кто такие известные люди, родившиеся в январе?
- Элвис Пресли
- Вирджиния Вульф
- Дж. Р. Р. Толкин
- Бесси Коулман
- Мартин Лютер Кинг
- Мартин Лютер Кинг младший
- Жанна Пикард
- Дж. Д. Сэлинджер
- Зора Херстон
- А.А. Милн
- Кэрри Чепмен Кэтт
- Эдгар Аллан По
- Альма Циглер
- Дайан Фосси
СЛУЧАЙНЫЕ ЯНВАРСКИЕ ФАКТЫ
- Земля всегда достигает перигелия в начале января. Перигелий — это когда Земля достигает самой дальней точки от Солнца.
- Каждый год в январе происходит метеорный поток Квадрантиды.
- Пасадена, штат Калифорния, ежегодно в январе принимает Парад роз.
- Остров Эллис был открыт в первый день Нового 1892 года.
В месяц новых начинаний трудно представить, что можно отпраздновать что-то еще, но мы это делаем. Пришло время выбросить этот старый кекс — хорошо, бросьте его куда-нибудь. Январь, как и любой другой месяц в календаре, включает в себя множество гастрономических праздников, чтобы бросить вызов нашим решениям. Это также побуждает нас пробовать что-то новое и возрождать старые способы.
Наши страховые полисы начинают действовать с января. Поэтому, когда вы повесите новый календарь, не забудьте также поменять свои страховые карты.
НАЦИОНАЛЬНЫЙ ДЕНЬ КЛАССА – 17 января
(последнее обновление: 10 января 2023 г.) НАЦИОНАЛЬНЫЙ ДЕНЬ КЛАССАВ Национальный день стиля мы чествуем тех, кто удостоен возможности жить с классом , страсть, и кто стремится поделиться ею с другими. 17 января отметьте эти классные поступки и отметьте день рождения одного из самых легендарных комиков, когда-либо ходивших по Земле.
#NationalClassyDayСтильные люди привлекают к себе других. У них есть грация и умение привнести в комнату свет юмора, красоты или вдохновения. Например, американская комедиантка Бетти Уайт была наделена, казалось бы, безграничной способностью смешить нас. Ее юмор был вне возраста, пола и расы, а ее яркая энергия была заразительна. Знакомство с ней или кем-то вроде нее — это незабываемый опыт, который живет далеко за пределами одного момента.
Качества класса«Всем нужна страсть. Вот что делает жизнь интересной. Если вы живете без страсти, вы можете прожить жизнь, не оставив следов».
Бетти Уайт в своей книге Если вы спросите меня (и, конечно, не спросите)
Не все мы наделены такими же качествами, как безукоризненное время Бетти Уайт или восхитительная скромность. Однако всем нам даны черты, которые делают нас уникальными. Мы можем использовать эти способности на благо всех вокруг нас. Другие знаковые женщины, которые поделились своими лучшими качествами с миром, включают:
- Жаклин Кеннеди Онассис
- Барбара Пирс Буш
- Сакагава
- Диана Принцесса Уэльская
- Джулия Чайлд
- Элеонора Рузвельт
- Роза Паркс
- Нелли Блай
- Бесси Коулман
Те милые черты, которые оставляют неизгладимый след в нашей памяти, подпадают под узкий спектр терминов. На ум приходят такие слова, как доброта, щедрость, смирение, знание и стойкость. Стильность усиливает эти качества и делает человека еще более незабываемым. Хотя мы не всегда можем назвать конкретную черту, которая нас очаровывает, мы часто понимаем, когда были в ее присутствии. Вот почему Национальный день классики побуждает нас признавать эти таланты и способности в других.
КАК ОТМЕЧАТЬ НАЦИОНАЛЬНЫЙ ДЕНЬ СТИЛЯВ День национального шика подумайте о тех, кто украсил мир своими лучшими качествами и сделал его лучше. Кого бы вы узнали 17 января? Есть и другие способы отпраздновать этот день!
- Подарите кому-нибудь радость, смех или улыбку. Поделитесь забавной историей, каламбуром или шуткой.
- Напомните кому-нибудь о его достоинствах, похвалив его талант, умение или достижение.
- Поощряйте кого-то стремиться к своим целям.
- Ищите позитив в своем дне.
- Подарите кому-нибудь немного милости. У всех нас бывают плохие дни, и немного доброты имеет большое значение.
Что бы ты ни делал, будь стильным. Поделитесь с миром историями изящного вдохновения, используя #NationalClassyDay в социальных сетях.
NATIONAL CLASSY DAY HISTORY31 декабря 2021 года актриса, комик и продюсер Бетти Мэрион Уайт Ладден скончалась в возрасте 99 лет. Уайт родилась 17 января 1922 года. Records назвал ее артисткой с самой длинной карьерой. Впервые Уайт появился в радиопередаче в 1939 лет в возрасте 17 лет, а ее карьера длилась 82 года.