фото обои для рабочего стола, осенние картинки
- RU
- EN
- Мотивация
- Знаменитости
- Фотографии
- Праздники
- Любовь
- Автомобили
- 3D-графика
- Аниме
- Самолеты
- Города
- Девушки
- Люди
- Интерьеры
- Знаки зодиака
- Животные
- Игры
- Еда
- Корабли
- Компьютеры
- Татуировки
- Космос
- Мотоциклы
- Мужчины
- Музыка
- Мультфильмы
- Природа
- Спорт
- Фэнтези
- Фильмы
- Широкоформатные
- Прикольные
- Рисованные обои
- Креативные обои
- Бренды
- Страны мира
- Финансы
- Фоны
- Цветы
- Море
- Собаки
- Кошки
Сортировка: по дате | скачиваниям | рейтингу |
Листья / Сентябрь / Осенние листья / Осенние деревья / Осенний лес
file_download Опавшие листья дуба в каплях дождя осенью2023-03-24 | 4288×2848
file_download Опавший осенний лист в холодной луже2023-03-19 | 5184×3888
file_download Ветка с оранжевыми осенними листьями крупным планом 2023-03-18 | 6048×4024file_download Оранжевый осенний лист в воде на сером фоне2023-03-12 | 4288×2848
file_download Дорога в осеннем лесу2023-03-10 | 4928×3264
file_download Книга о любви с опавшими листьями2023-03-09 | 5663×3845
file_download Желтые осенние листья растения барбарис2023-02-22 | 5120×3413
file_download Деревянные лавки в осеннем парке2023-02-21 | 4200×2800
file_download Красивая осенняя природа у озера2023-02-10 | 3840×2561
file_download Дубовый лист в каплях дождя в лесу 2023-02-08 | 3840×2560← назадвперед → 123456789. | Всего 856 картинки на 78 страницах |
Інтегрований урок розвитку зв’язного мовлення, музики, я досліджую світ. ( З використанням здоров’язберігаючої технології « Навчання в русі» ) 2 клас
Інтегрований урок розвитку зв’язного мовлення, музики, я досліджую світ.
( З використанням здоров’язберігаючої технології
« Навчання в русі» )
2 клас
Тема. «Барви золотої осені»
Мета. Вчити дітей бачити красу рідної землі, милуватися нею; формувати уявлення про зміни у природі, що відбуваються восени. Розширювати кругозір учнів, знання про осінні прикмети, прислів’я, приказки; розвивати спостережливість, зв’язне мовлення. Вчити розповідати про зміни у природі, давати відповіді на питання, порівнювати, збагачувати словник; корегувати вміння правильно будувати речення, дотримуючись відповідного порядку слів у ньому. Виховувати любов до природи, спостережливість, виховувати любов та шанобливе ставлення до природи, почуття естетичного сприйняття навколишнього світу.
Хід уроку
І. Організація учнів до уроку
Холодно в полі, в саду, на городі,
Осінь мандрує по нашій господі.
Тепло і затишно в класі у нас,
Доброго дня! Ми вітаєм всіх вас!
- Який настрій у вас? Покажіть виразом обличчя.
- Усміхніться самі до себе, усміхніться до мене, поділіться гарним настроєм з товаришем.
- За виразом обличчя я бачу, що у вас все гаразд і загальний настрій можна зобразити так:
(задоволення)
- Я дуже хотіла б аби такий настрій був у нас всіх до кінця уроку.
ІІ. Вправа « Очікування»
— У вас на партах лежать парасольки. Будь-ласка, запишіть, що ви очікуєте від нашого уроку.
ІІІ. Повідомлення теми уроку.
- Відгадайте загадку
У садах, лісах блукає,
В жовті шати одягає,
Золотисту стелить постіль –
Жде сестрицю білу в гості. ( Осінь)
(Відгадка на кленовому листочку: О І Ь Н С – осінь)
1 3 5 4 2
- А тепер пограймо в гру «Дешифрувальники» і спробуймо розшифрувати тему нашого уроку.
виБар лотоїзо сеоні
Барви золотої осені
— Так, саме цій золотій порі присвячений наш урок. Осінь хазяйнує скрізь, куди не глянь. Прибрала золотом сади, парки, ліси, струшує до долу жовте листя.
— Отже, давайте вирушимо на гостину до осені.
— А живе осінь як і всі казкові герої « За горами, за лісами…»
-І щоб потрапити до неї ми повинні доїхати до чарівного лісу.
- А чим будемо їхати? Потягом.
- Тож вирушаймо.
- Приїхали! Зупинка «Чарівний ліс»
ІV. Актуалізація опорних знань учнів.
- Вправа на розвиток правильного дихання
Щоб мати силу мандрувати осіннім лісом, ми повинні зробити дихальну гімнастику. ( Надуваємо іграшки, дуємо на листочки)
До листочків прив’язана нитка, дмухання на листочки легким повітряним струменем (легкий вітерець), дмухання сильнішим повітряним струменем (сильний вітер).
2.
Складання чистомовкиІнь –інь- інь настала (осінь)
Ень –ень –ень сьогодні сонячний (день)
Хи –хи –хи відлітають (птахи)
Тя –тя – тя на деревах жовте (листя)
3. Фонетична зарядка
- Як шумить вітер?
- Як іде дощик?
- Як шелестить листячко?
- Коли і де ми можемо почути ці звуки? ( Восени.
В лісі, в парку…)
- Щоб потрапити до чарівного лісу ми повинні пройти через лабіринти.
- А що таке лабіринт? ( Заплутана дорога)
- Гра «Лабіринти»
В Ж Ь Е И Т О А Ь Н Е Р
О Т Н С Л Д П Е С Е В
(Жовтень) ( Листопад) (Вересень)
— Що означають ці слова? Назвіть їх у правильному порядку.
( Пишемо носиком)
Осінь поділяють на три періоди: рання осінь, золота осінь і підзимок.
-Як ви думаєте, яким місяцям відповідають ці періоди? Чому?( Скласти у правильному порядку)
Вересень Золота осінь
Жовтень Підзимок
Листопад Рання осінь
- Пограймо «Кубиком Блума»
V. Основна частина
Недаремно ми згадали про осінні місяці. Адже кожен з них приніс завдання.
- Вправа «Павучки».
А чому саме вправу «Павучки» приніс нам вересень? ( Бабине літо)
Зараз дізнаємось, як ви знаєте прикмети кожного місяця.
На кожен ряд дається малюнок, на якому зображено павучок . На овалах (тілі павучка) написані назви осінніх місяців.
-Діти, виберіть слова, що характеризують місяці, зображені на малюнках.
(Ці слова утворюють «ніжки павучка».)
Йдуть дощі (вересень, жовтень, листопад)
Відлітають птахи (вересень, жовтень, листопад)
Достигають яблука (вересень)
Випадає перший сніг (листопад)
Починають сіяти озимину (жовтень)
Опадає листя (листопад)
Цвіте верес (вересень)
Діти йдуть до школи (вересень)
Пахне капустою (жовтень)
Ніч довша за день (жовтень, листопад)
Листя жовтіє (вересень, жовтень)
Природа готується до зимового сну (листопад)
Зниження температури повітря (вересень, жовтень, листопад)
Ранкові тумани (вересень, жовтень, листопад)
День коротшає (вересень, жовтень, листопад)
( Діти презентують свою роботу)
- Гра «Осінні слова»
- В цю гру запропонував нам пограти жовтень.
Листя сильний сіє
Небо сіре кружляє
Дощ холодний дує
Вітер жовте виглядає
( Учитель називає слова, а діти показують умовними знаками до якої частини мови вони відносяться.)
Які явища природи можна спостерігати восени? « Дощ»
- Пальчикова гімнастика « Дощик накрапає…»
- Зупинка «Біля джерела народної мудрості»
- Отже, мандруємо далі по лісовій стежині до « Джерела народної мудрості»
- Щоб дійти до джерела, потрібно перейти через місточок.
Гра « Канатоходець»
( Кладемо мішечки із сіллю на голову та уявляємо, що ліземо вгору. Стати прямо, руки нарізно, підняти вгору, вдихнути. Опускаємо руки вниз, видихнути. Згинаємо коліна. Повторити вправу 3-4 раза.)
Фіз.хвилинка «Осіння прогулянка»
(Імітація дій, які описує вчитель у музичному супроводі.)
Ми йдемо лісовою стежинкою. Зупиняємося біля озера. Вдихаємо чисте осіннє повітря, піднімаємо голівки до сонечка і посміхаємося. Легенький вітерець хитає берізки. І ми перетворюємося на тоненькі берізки. Над озером летять у вирій журавлі, і ми разом з ними піднімаємося над рідною землею. А тепер золотим листячком покружляємо над землею у тихому осінньому вальсі і опустимося на чарівну золоту галявинку.
- Йдемо далі лісовою стежиною , щоб потрапити на галявину « Мелодія осені»
- Галявина « Мелодія осені»
Гра « Подорож листочка»
Пригадаймо уроки музики, згадаймо про довгі і короткі нотки. І спробуймо створити свій оркестр.
- А ось на нашу галявину прибіг Їжачок і просить нас допомогти йому назбирати грибів.
- Гра «Їстині та отруйні гриби. Так чи ні?»
- В цю гру запропонував нам пограти листопад
- За їжачком прискакала і білочка.
- Що ми можемо допомогти назбирати їй? (Шишки, жолуді, горішки)
- Гімнастика для рук з шишками.
VІ . Підведення підсумків уроку. Рефлексія.
- А ось і наша господиня Осінь.
- Наша сьогоднішня подорож закінчується.
- Ми з вами подорожували у таємничий і неповторно прекрасний світ осінньої природи. Подякуймо осені-чарівниці, за неперевершену красу, яку вона нам дарує, за всі її щедрі і багаті дари.
- Вправа «Сенкан»
- (Перший рядок має містити слово, яке позначає тему (звичайно це іменник)
- Другий рядок – це опис теми, який складається з двох слів (два прикметника)
- Третій рядок називає дію, пов’язану з темою, і складається з трьох слів (звичайно це дієслова).
- Четвертий рядок є фразою, яка складається з чотирьох слів і висловлює ставлення до теми, почуття з приводу обговорюваного.
- Останній рядок складається з одного слова — синоніма до першого слова, в ньому висловлюється сутність теми, ніби робиться підсумок.)
- -Осінь – це шлях, який проходить природа від літа до зими.
- Він скадається з багатьох кроків. А ці кроки – це і є прикмети осені, які ми сьогодні з вами назвали. Я пропоную вам всім разом скласти вірш у стилі сенкан про осінь, в якому відобразяться знання, які ви сьогодні отримали.
Осінь
Золота, щедра
Мандрує, розмальовує, роздає
Листя стає золотим, падає
Чарівниця
- Гра « Добери риму»
- А тепер , як підсумок того, про що ми дізнались на уроці пограймо у гру « Добери риму» і складімо віршик про прикмети осені.
Осінь приходить у край непомітно
Тиха у неї…(хода)
Небо високе сміється блакитно
В річці синіє…(вода)
Я нагадаю прикмети охоче
Зменшились дні і подовшали…(ночі)
Запам’ятайте прикмети народні
Дні ще гарячі, а ночі…(холодні)
Уся дітвора тепла хоч бажає
Та листя пожовкле з дерев…(облітає)
Скоро від холоду згинуть комашки,
Нічого їстоньки буде для…(пташки)
Осінь до нас непомітно підходить
Підсумок нашій роботі …(підводить)
- Осінь принесла нам букет із листочків.
Давайте ж подивимось, як вона оцінила вашу роботу на уроці:
- Самооцінювання
-А тепер оцінімо свою роботу на уроці.
-Якщо вам все зрозуміло, вибираєте жовтий листочок, якщо дещо незрозуміло – червоний листочок, а якщо ви нічого не зрозуміли – зелений листочок. Отож, прикрасимо вашими листочками наше дерево і подивимось, чи прийшла до нього осінь. Подивіться, яке гарне осіннє дерево у нас вийшло.
-Я бачу, що ви все зрозуміли і дізналися багато цікавого. -Виконуючи домашнє завдання, вам потрібна буде додаткова інформація. Де ви її зможете знайти?
VII. Домашнє завдання
«Безпрограшна лотерея». Діти дістають із коробок завдання для свого ряду (на групу дітей).
Творчі завдання
1) підібрати загадки про осінь;
2)підібрати народні прикмети про осінь;
3) знайти цікаві факти про явища, які відбуваються восени
4)А хто хоче краще показати свої знання, отримує додаткове завдання: скласти розповідь «За що я люблю осінь».
VІІІ. Вправа «Очікування»
-А чи збулися ваші очікування? В кого збулися очікування то підійдіть до дошки і прикріпіть свої парасольки біля нашого дерева..
По кількості парасольок ваші очікування збулися. І мої теж збулися. Ви були активними, гарно працювали, фантазували,доводили свою думку. За що я вам дуже вдячна.
М О Л О Д Ц І !
Осенние+листья Картинки, фотографии, изображения и картинки для Facebook, Tumblr, Pinterest и Twitter
Сортировать по:
- Размер
маленький середина большой
- просмотров
ежедневно вчера еженедельно ежемесячно все время Самые закрепленные Больше всего лайков в ФБ
Майк-Росс
Майк-Росс
Майк-Росс
Майк-Росс
Майк-Росс
Майк-Росс
Майк-Росс
Тимфлай
Тимфлай
Тимфлай
Мишель
Мишель
Мишель
Тимфлай
Скайуокер678
Тимфлай
Тимфлай
Тимфлай
Тимфлай
Тимфлай
Тимфлай
Мечтатель
Тимфлай
Скайуокер678
Мечтатель
Мечтатель
Страница из 1
LoveThisPic — это место, где люди могут делиться фотографиями, изображениями и многими другими фотографиями Autumn+leaves. Наше преданное сообщество пользователей представило фотографий «Осень+листья» , которые вы сейчас просматриваете.
Посмотреть Осень+листья фото вам понравилось? Вы можете поделиться изображениями «Осень+листья» на
любой из ваших любимых сайтов социальных сетей, таких как Facebook, Pinterest, Tumblr, Twitter или даже
ваш личный сайт или блог. Хотите сохранить все ваши любимые фотографии осени + листья и другие фотографии и
изображения на LoveThisPic? Пожалуйста, создайте учетную запись с нами и нажмите кнопку «Love It». Это позволит сохранить Осень+оставляет картинку в вашем аккаунте для легкого доступа к ней в будущем. Мы надеемся, что вам понравится это
Осень + оставляет изображение Pinterest / Facebook / Tumblr, и мы надеемся, что вы поделитесь им со своими друзьями. Входящие поисковые запросы: Картинки Осень+листья, Осень+листья Картинки Pinterest, Осень+листья Изображения Facebook,
Осень+листья Фотографии для Tumblr.
ОСЕННИЕ ЛИСТЬЯ, Абстракция, МАРК ЛАВДЖОЙ · Художественные фотографии · YellowKorner
Детали произведения
Тематика произведения
Аннотация
Поп-культура
Поп-культура все
Интервью
Почему фотография?
Я визуал. Я понимаю вещи через картинки. Я был бы художником, но я слишком ленив, чтобы быть художником. Мне нравятся абстрактные образы из-за их двусмысленности и открытости интерпретации. Почти всегда, когда спрашивают…
Прочитать всю историю
О произведении
«Вопрос в том… что ты видишь, если не знаешь, что должен видеть?» В этой серии макрофотографий, созданных в студии, американский художник Марк Лавджой рассказывает свою историю. Абстрактные способы самовыражения, которые он выбирает, преднамеренно открыты для интерпретаций. Он приглашает зрителей включить свое воображение, помечтать. В конце концов зритель понимает, что все истории одновременно и разные, и похожие.
Почему фотография?
Я визуал. Я понимаю вещи через картинки. Я был бы художником, но я слишком ленив, чтобы быть художником. Мне нравятся абстрактные образы из-за их двусмысленности и открытости интерпретации. Почти всегда, когда их спрашивают, люди видят в моих изображениях нечто иное, чем я. Я всегда не решаюсь давать названия фотографиям и говорить зрителям, что им думать.
Ваше вдохновение?
Я бы сказал, что моим основным источником вдохновения (не очень люблю это слово) является мир природы, энергия и хаос жизни, мечты и работы других художников. Я ищу свет, энергию, сложность, детали, цвет и нюанс.
Что уникального в ваших фотографиях?
Мое особое сочетание навыков, склонностей, опыта и точки зрения. Без моего опыта в коммерческой печати и фотографии я сомневаюсь, что эти фотографии когда-либо были бы сделаны.
Контекст создания вашей новой серии?
Как коммерческий пресс-секретарь, я смешивал цвета — взвешивая граммы и доли граммов чернил — непрозрачный белый, красный рубин, металлические серебряные и золотые, немного черного, немного зеленого пантона или синего — как художник, моя краска, смешивают на стеклянной пластине, перемалывают и раскатывают, высыпают на бумагу. Процесс меня всегда завораживал.
В 2012 году я купил цифровую камеру и 20 фунтов коммерческих печатных красок и начал дурачиться. То, что я ожидал сделать фотосессией, превратилось в 8-летний (и продолжающийся) проект с более чем 30 000 изображений.
Прелесть печатных красок в том, что они хорошо смешиваются и смешиваются, сохраняя целостность цвета. Я смешиваю чернила на 9бумажные тарелки диаметром 2,5 см с помощью вилок, гвоздей, щеток, полиэтиленовой пленки — всего, что попадется под руку. Первоначальные палитры со временем мутируют — естественным образом (прежде всего за счет высыхания — разные краски и пигменты сохнут по-разному) и искусственно, за счет использования различных инструментов, приемов и ухищрений. Я кладу палитры на копировальный стенд, освещаю их и снимаю макрообъективом Nikon 200 мм. Макрокартины — детали, которые не видны невооруженному человеческому глазу — как микроскопический взгляд на мазок мастера-живописца. Очень просто, очень прямолинейно.
Какой-нибудь анекдот для нас?
Я работаю один в небольшой подвальной мастерской, поздно ночью или очень рано утром со светом и вязкими чернилами. Трудно придумать интересный анекдот по этому поводу. Может быть, когда у собаки был нос в синеве — он был похож на Ива Кляйна. Пришлось немного поработать, чтобы привести его в порядок до того, как его увидела моя жена. Или, возможно, когда загорелся студийный зонтик. Это было немного более захватывающим, чем синяя собака.
Фотография, которую вы хотели бы снять?
Вот фотографии, которые я всегда хотел сделать. Оглядываясь назад на многие годы работы, я вижу постоянно развивающуюся тенденцию к этим изображениям.
Последние призы/награды/горды, которые вы получили?
Я не получил ни призов, ни наград, хотя получил несколько хороших комиссионных и продал множество картин людям по всему миру через Интернет.