День народження 1 класу: Урок-мандрівка «День народження нашого класу»

Урок-мандрівка «День народження нашого класу»

                            ПЕРШИЙ  УРОК  У  ПЕРШОМУ  КЛАСІ

Урок-мандрівка «День народження нашого класу»

 

Мета: ознайомити дітей із класним кабінетом, активізувати  знання,  навики

та життєвий досвід   дітей; визначити разом з дітьми нову «навчальну»

задачу; виявити рівень   знань про школу та «навчання» як новий вид

діяльності досі невідомий; організувати навчальні дії  з аналізу проблемної

ситуації, що виникла на уроці; розкрити учням поняття слів «школа»,

«школяр», розширювати пізнавальну  діяльність дітей, формувати інтерес

до навколишнього світу. Розвивати уяву, мислення, пам’ять,увагу,мовлення.

Виховувати інтерес і  бажання постійно здобувати знання. до навчання,

бажання дізнатися щось нове, товариськість.

Обладнання: Дзвінок, імпровізована «Квітка — семицвітка», презентація, посвідчення школяра, солодкий дзвіночок, квіточки та кошик для знайомства, сонечко, хмарки з надписом 1 вересня та 2020, відеокліп «Дружба», танок «Україна», конверт з надписом 1-А клас, малюнок Сови

                                           

                                                     Хід уроку

 

1. Організація класу до уроку.

1.1. Привітання з учнями

Вчителька: Я ще раз подзвоню, а ви встанете. (На початку уроку потрібно встати, привітатися.)

Діти!  Сьогодні   для вас пролунав  перший    дзвоник на перший урок. Мені дуже приємно, що всі ми разом зібралися в одному класі.  

— Тож запрошую вас на перший урок

 

                  

 

Дітки, я дуже довго чекала зустрічі з вами.

Весь час намагалась уявити, які ж хлопчики та дівчатка прийдуть до мене в перший клас.Уявляла як ви зустрінете мене, як зустрінете один одного. І тепер я бачу, що прийшли красиві, розумні, чудові діти. Я дуже рада зустрічі з вами.

1.2.Створення сприятливого психологічного комфорту

-Поплескайте в долоні у кого гарний сьогодні настрій?

— А чому ви посміхаєтесь? Зараз спробую відгадати, чому ви веселі та радісні . Якщо відгадаю, плесніть у долоні, домовились? Тож починаймо:

 

— У вас є новий портфель?

— У вас сьогодні день народження?

— Ви виграли приз в лотерею?

— Ви повернулися з  подорожі?

— Вам купили шкільну форму?

— Ви вперше прийшли у школу?

-Що за свято сьогодні? (День знань)

—   Ось чим особливий сьогоднішній день, ось чому усмішки сяють на ваших обличчях!!!

За виразом Ваших облич бачу, що у вас усе гаразд і ваш настрій можна зобразити ось так. (Вивішую сонечко)

— Яке ж сьогодні число, місяць ?  А рік? (Вивішую у хмарках 1 вересня та 2020)

Я від щирого серця вітаю вас, діти з цим святковим днем, коли вперше шкільний дзвінок покликав вас на урок.

-Запам’ятайте цю дату. Цікаво ж,  а чому ще сьогоднішній день особливий?

Це день народження нашого класу.

Я від щирого серця вітаю вас, діти з цим святковим днем, коли вперше шкільний дзвінок покликав вас на урок.

1.3. Знайомство в ігровій формі

Вчителька:  

— Діти, а чи знаєте ви як мене звати?

— То ви у мене чарівники…

Я ваша перша вчителька. Більшість з вас знає, що мене звуть Наталія Володимирівна. Повторіть, будь ласка хором.

   У кожної людини є сердечко.У когось велике, у когось маленьке. Моє сердечко чує стук ваших сердець. Ось мені сердечко вистукує ім´я…

   Давайте за командою скажіть хором кожен своє ім’я.  

Увага, приготувалися. Як вас звуть? 

Нічого не розібрати .

Може ми голосно говорили .

 Давайте скажемо пошепки. Знову не зрозуміло.

Це тому, що разом гарно співати пісні, грати, а відповідати краще по одному, тоді тебе зрозуміють. Це перше шкільне правило. Так приємно, коли тебе уважно слухають.  Якщо ми навчимося один одного слухати, усім нам стане тепло і затишно.

 

Гра «Створення квіткової галявини ».

  У кожного у вас на парті є квіточки. Вони нам допоможуть познайомитися. Кожен по черзі візьме квіточку та скаже «Мене звати… Я люблю… Таким чином ми створимо квіткову галявину (Діти залишаються біля дошки)

    -Яка красива в нас галявина?

— Давайте її назвемо 1-А клас?

  У нашому класі 9 дівчаток та 8 хлопчиків.

-Ми будемо дружити?

-Ми бедемо допомагати один одному?

-Ми будемо однією командою?

   Саме в цю хвилину народилася наша шкільна сім׳я. Від сьогодні ми з вами стали справжніми друзями.

Давайте станемо в коло і повторимо за мною вірш.

        Ми усі-одна сім´я.

Неповторні ти   і

Будемо усі дружити.

В мирі й злагоді всі жити.

Гра ,, Оплески” ( в колі)

— Вийдіть з кола ті, хто святкує день народження влітку(оплески), ті , хто любить мультики, хто любить подорожувати, у кого вдома є собачка, у кого є братик, у кого є сестричка.

-Вийдіть ті, хто став учнями. А як ще називають учнів? (Школярі).

-Привітайте себе оплесками зі святом.

1.4. Фізкультхвилинка

       А , щоб закріпити нашу дружбу виконаємо танок «Дружба» Відеокліп.

ІІ. Робота над темою уроку.

 

 

Вчителька: Діти, сьогодні коли я прийшла в клас у мене на столі десь взявся ось такий чарівний конверт.(Показую). Тут написано для  1-А класу. Цеж для нас, правда? (Відкриваю і читаю)

    Доброго дня, друзі. Пише до вас Мудра Фея. Я хочу подарувати вам чарівну квітку. На іі пелюстках є завдання, виконавши їх ви отримаєте «Посвідчення школяра». Я сподіваюся, що ми з вами ще зустрінемось. До зустрічі, першокласники!

Вчителька: Дітки, а ви знаєте казку про чарівну квітку – семицвітку, яка виконувала всі бажання?

(Відповіді дітей)

Вчителька: А наша квіточка трішечки інша. Мудра Фея вирішила влаштувати нам іспити. І сьогодні ми маємо виконати бажання квіточки. Ви згодні?

(Вчителька по черзі відриває кожну пелюстку і читає завдання)

І пелюстка – Ознайомлення із картою нашої мандрівки

Сьогоднішній урок у нас незвичайний.А урок-мандрівка. Хто мені скаже, що ж таке мандрівка? Хто із Вас колись мандрував?

Де ви були?Що відвідали?Кого бачили?

Сьогодні ми разом із вами вирушимо у Країну Знань, де на нас чекає багато цікавих пригод та неприємностей. А чи знає хтось із вас де знаходиться ця країна? Можливо хтось чув про неї?

ІІ пелюстка – Налаштування на мандри.

Щоб вирушити у мандрівку, нам потрібно знати девіз

Домовляймось не шуміти..

Всі рівнесенько сидіти. .

Руки гарно піднімати

Чітко враз відповідати.

Отож вирушаймо.

1.Заплющили оченята. Пристебнули паски безпеки,взялись за кермо.

 І на рахунок 3 вирущаємо.

Отож, всі хором, 1, 2..3……жухххххххххххххххххх

2. Гра «Я – не я».

А щоб грати-треба вам відповідати Я – не я.

Коли правда – кажіть «Я» , а неправда – то «Не я».

Рано-вранці хто піднявся?

А хто сонечку всміхався?

Хто одягатись не хотів? 

А зарядку хто робив?

Свої ручки хто не мив?

Добре зранку готувався хто?

А ще й досі не вмивався хто?

Хто здоровим хоче стати?

А знання хто хоче мати?

Ви довели, що ви справжні школярі.

І ми з вами летимо далі за пригодами.

ІІІ пелюстка – «Загадки та казки».

  1. Зустріч з Совою.

УВАГА!!! УВАГА!!!! Перешкода…..(віу віу віу)                                              

Ми з вами зустрілись із  Совою!

Вона просить нас забрати її  з собою!Заберемо?

Але, нам потрібно відгадати загадки та нагодувати ведмедика.

Чи любите ви їх відгадувати?

Хто знає правильну відповідь, піднімає руку, не викрикує, пам’ятає про девіз справжніх друзів

 

  1. Є чарівник у школі в нас.

Дітей запрошує він в клас.

Щоб не спізнились на урок.

Нам голос подає….(дзвінок)

  1. Букви всі від А до Я

На сторінках……(букваря)

  1. Для письма ,сказати прошу,

Що потрібно взяти?….(зошит)

  1. Нею тільки поводи,

Залишаються сліди.

Що за дивна штучка?

Це звичайна…..(ручка)

  1. Ручки й олівці, щоб знали,

Ми кладемо у ….(пенал)

    6. Малювать в альбомі всім допоможуть…(олівці)

    7. В сумці зошит і буквар. Хто до школи йде?…(школяр)

    8. Язика не має, а всіх грамоти навчає. (Книга)

    9. Вчить читати й рахувати,                                                                                                                                                                       і   писати, і співати                                                                                                                                                                                                    Всіх  дітей довкола                                                                                                                

  люба    наша  …. (школа)

ІV пелюстка – «Казкова».

Вчителька: Ця пелюсточка пропонує нам відгадати з якої казки ці слова, або який казковий герой співав цю пісеньку.

1. Я від баби втік, я від діда втік …   (Колобок).

2. А хто буде зерно молотити? (Колосок).

3. «Цок та в лобок,та в мішок» (Котик і Півник).

4. «А хто – хто в цій рукавичці живе?» (Рукавичка).

5. Що загубила на балу Попелюшка? (Туфельку).

6. Де живе Карлсон? (На даху)

Пограємо в гру «Так або ні».

Я називатиму предмети різні-різні. Ваше завдання плескати, коли почуєте шкільні предмети ті речі які потрібні до школи.

Готові?

Ручка, парта, мама, вікно, ведмедик, цукерки, тортик, граблі, портфель…….

 

 

V пелюстка – Повернення додому

МОЛОДЦІ! Тепер ми впевнено можемо повертатися додому, до нашої країни. -Скажіть, а як називається наша країна?

— Як  називається головне місто України?

-А яку назву має село, в якому ми живемо?

Україна — наша Батьківщина, наша домівка, прекрасна і чарівна.

 Тож ,діти, наша Батьківщина-Україна, а ми з вами-українці. А українці — добрий, щедрий працьовитий і веселий народ. Покажемо один одному, що ми справжні українці.

VІ —  пелюстка. Хвилинка відпочинку.

Танок Україна

ІІІ. Підсумок уроку.

VІІ пелюстка – «Сюрприз».

Урок у нас закінчується, але свято продовжується. Гадаю, що не помилюся, якщо скажу, що найулюбленішим святом для кожного з вас є ваш день народження. Дійсно?

У нас сьогодні теж свято – День народження.

А як ви гадаєте, на чий день народження ми сьогодні зібралися?

Діти. На День народження нашого класу.

 Сьогодні народилася нова  шкільна родина 1-А класу.

Нас іменинниками звуть,                   

Вітають з першим днем навчання.

Знайте: малі не підведуть, —

Учитись є  у них бажання.

  Мудра Фея дуже задоволена нашим результатом. Вона нам обіцяла за гарну роботу подарувати «Посвідчення школяра» ,а ще оскільки в нас сьогодні День народження вона підготувала ще подарунки.

(Відкривається посилка з дзвіночками-сюрпризами )

        Вручення посвідчень першокласників та дзвіночків від першої вчительки

Ось і народилася наша нова шкільна сім’я. Вітаю вас, діти, з цим радісним днем. Бажаю вам успіхів у навчанні. Щоб ви завжди були добрими, слухняними дітьми і ніколи не засмучували своїх батьків.

 

 

 

 

 

Перший урок 2019 «День народження нашого класу»

Перший урок 2019

Тема: День народження класу з друзями.

ОР: Ознайомити дітей із класним кабінетом, активізувати  знання, навики та життєвий досвід дітей; сприяння адаптації першокласників до шкільного навчання; зменшити тривожність дітей у перші дні навчання в школі; допомогти дітям познайомитись один з одним;  сприяти встановленню дружніх стосунків.

 

Хід року:

І. Ранкове коло

1. Привітання

Формування кола

— Діти, давайте з вами утворимо коло. Спочатку у коло сядуть дівчатка, а потім хлопчики. Слідкуйте за тим, щоб усім було зручно і комфортно.

— Які ж ви молодці! Всі були чемні, не штовхалися і сіли швиденько!

 

            Привітання «Підморгування»

— Сьогодні  ми з вами привітаємось підморгуванням. Я підморгую _______,  а _____ підморгує  своєму сусіду. І так, доки ми всі не привітаємося таким чином.

— Чудово! Я бачу – вам сподобалося.

 

2. Визначення настрою

По ваших обличчях бачу, що у вас все класно, ви посміхаєтеся, ви задоволенні. У нас у всіх хороший настрій. Як же нам показати всім наш настрій? (Припущення дітей.)

Розповідь про гусениць Абрикоску, Аґрус, Лимон.

Потім діти визначають свій настрій

 

3. Знайомство

По колу називають своє ім’я, починаючи з вчителя.

 

4. Щоденні новини.

Діти, яке у нас сьогодні свято? (День знань, день народження нашого 1 класу.)

Який сьогодні день? (Понеділок.) Число? (2.) Місяць? (Вересень.) Рік? (2019) Пора року? (Осінь. )

Отже, сьогодні 2 вересня 2019

Запам’ятайте цю дату, цей день, бо ви вперше переступили поріг школи, сьогодні народився наш 1 клас.

Ви найрозумніші…

 

5. Групове заняття

Вправа «Що я бачив влітку»

А яка пора року закінчилась? (Літо.)

Літо багате на сонячні промені, подорожі, відпочинок, морські хвилі, солодкі яблука, соковиті груші, емоції…

Я запрошую дітей до плакату з моїм фото «Що я бачила влітку?» Розповідаю… чим було багате моє літо…

Потім пропоную учням створити свої плакати (на партах є заготовки). 

У процесі можуть брати участь і батьки.

Обговорення плакатів.

 

6. Обмін інформацією

Діти! Зараз я пропоную вам трохи краще пізнати один одного. Ми по – черзі розказуватимемо про себе. Мене звати Тетяна Миколаївна. У мене є синочок. Він другокласник.  Я його дуже люблю. Мені подобається моя робота. А ще я люблю фотографувати. ( Далі розповіді дітей).

 

Рефлексія

 

Діти, а нагадайте мені та батькам, яке у нас сьогодні свято? Так, це день народження нашого класу.

Святкування сьогодні буде незвичним.

Я підготувала скретч – карти

Якщо буде потрібна допомога батьків, то ви можете звернутися до них. Роздаю дітям скретч-карти, вони стирають покриття…

А що у вас там заховалося? (Печиво.)

Це  один з сюрпризів від мене на день народження.

Ми будемо сьогодні пекти печиво, але не просте, а печиво ДРУЖБИ.

Спробуємо себе в ролі кулінарів? (Так…)

Тоді вперед.

 

Але перш ніж, розпочинати роботу, нам потрібно помити руки.

Заплющіть очі і уявіть, що тече тепла водичка і робить ваші руки чарівними….

Розплющіть очі. Наші руки чисті й вмілі після такої води… Але ще чогось не вистачає для справжніх кухарів. А що саме не вистачає? (Припущення дітей.)

Так, давайте подумки одягнемо фартухи щастя, косинки мудрості й приступимо до роботи.

Печиво потрібно готувати з добрим серцем.

Покладіть руку на серце, послухайте, як б’ється ваше серце… Воно повне життя, добра, любові… Подивіться, що я вам принесла (показую велике серце з цупкого паперу ).

Ой, яке ж воно велике! Ми всі, мабуть, помістимося в ньому. Ви та я  – тепер одне ціле, один клас. Одне ось таке велике серце (серце розміщається у центрі дошки). Кожному з вас в ньому є місце. Зараз ви це побачите. Підійдіть, будь ласка, до своїх парт, приготуйте кольорові олівці. Зараз я кожному з вас дам маленьке серце.

Намалюйте на ньому подарунок для учнів класу. Це можуть бути квіти, іграшки, красива природа, візерунки… Можна просто намалювати веселе обличчя… (Діти малюють подарунки.)

Хто намалював, підійміть руку, я підійду до вас. (Я збираю у дітей та наклеюю маленькі серця на велике серце. Вчитель також виконує це завдання.)

Діти, подивіться, що у вас вийшло. У великому серці знайшлося місце для кожного з вас. Знайдіть очима своє серденько, подивіться, скільки тут іграшок, квітів… Всі ці подарунки – для вас. А ось сонечко, посмішки…

Колись, коли вам стане самотньо та сумно, пригадайте, що десь є велике серце, в якому є місце й для вас.

 

А ще день народження – це  подарунки,  солодощі,  ігри, сюрпризи, друзі…

І саме час для ігор…

Для цього поверніться один до одного обличчям. І повторюйте за мною.

 

У мене є носик-у тебе є носик.

У мене є вушка-у тебе є вушка.

У мене є губки-у тебе є губки.

У мене є щічки- і в тебе є щічки.

Обіймімося-подружімося.

 

Ну що ж, почнемо готувати…

Станьмо в коло.

 Візьміться за руки й додайте борошна чистих сподівань (піднімають руки догори й опускають декілька разів)

Додамо родзинок мрій (хвиля руками)

А ще бажань зі смаком шоколаду (змикають коло)

І молочних посмішок (посміхаються)

А вимішувати тісто будемо обіймами (обіймаються всі, бажано з кожним)

А тепер до печі…

Давайте знімемо наші фартухи й косинки.

Поки печиво печеться, можна й пограти….

ЛЕГО

Раз, два, три – почали.

Діти складають печиво

Раз, два, три – цеглинку поклади.

Рефлексія

 

А який же день народження без подарунків? Ви любите подарунки?

Я  дарую вам цей годинник, який буде рахувати секунди перламутрових мрій, хвилини впевнених перемог, години малинової любові, дні справжньої дружби, тижні з ароматом ванілі, місяці лавандових ідей…

Це все для вас, мої першокласники!

 

І знову ігри ( з батьками)

Холодно-гаряче»

Вибирають ведучого (хтось з батьків) і відправляють його за двері. Тим часом діти ховають де-небудь у класі якийсь невеликий за розмірами предмет. Далі ведучого звуть назад у клас − він повинен знайти цей предмет. Усі гравці допомагають ведучому: якщо він знаходиться далеко від захованого предмету, діти кричать «холодно!», а якщо він зробив в рух у напрямі того місця, де лежить заховане — йому кажуть «тепло, ще тепліше, гаряче!». Як тільки ведучий зробить крок не туди, зійде з правильного напряму, як усі відразу дають йому це зрозуміти.

 

Знайди м’яч»

Учні стають у коло, близько один до одного, обличчям у центр кола. Ведучий (хтось з батьків) виходить на середину кола. Усі діти тримають руки за спиною. Одному з них дають м’яч середнього розміру. Діти починають передавати м’яч один одному за спиною. Ведучий прагне відгадати, у кого знаходиться м’яч. Звертаючись то до одного, то до іншого учасника, він говорить: «Руки вгору!». Після цих слів гравець повинен відразу підняти руки вгору. Той, у кого виявляється м’яч, або хто впустить його, стає ведучим.

 

Намалюй іменний торт

Двоє дітей , які гарно малюють, і даю їм по фломастеру. Потім зву батьків , яким даю у руки по аркушу паперу (або картону — так буде зручніше). Завдання полягає ось у чому: художники із фломастерами повинні стояти нерухомо, простягнувши руку так, наче збираються малювати. А ось учасники, які тримають папір, мають водити ним по кінчику фломастера так, щоб вийшов зрозумілий малюнок!

Мухи

Поділи усіх гостей на дві команди. Між ними намалюй лінію. На підлозі в обох команд має лежати однакова кількість кульок. Кульки певного кольору (наприклад, червоного) назви «шкідливими мухами», яких кожній команді треба позбутися. Але перекинути їх можна тільки на територію своїх суперників! За сигналом гравці починають боротися з «мухами». Постав таймер, а коли час вийде, переможе та команда, на чиєму боці буде менше «мух»!

 

 

Ой, а ви відчуваєте, як смачно вже пахне наше печиво…

Я дістаю, раніше заготовлене печиво, і пригощаю дітей.

 

Але це ще не всі сюрпризи.

Олівець завжди залишає слід. Так само і ти пам’ятай: усе, що робиш у цьому житті, залишить якийсь слід. Тож старайся, щоб кожний твій вчинок був гарним. А якщо ти помилишся, написане олівцем можна стерти. Це нагадування нам, що завжди можна виправитись, було б лише бажання.

В знак дружби я дарую вам ось ці олівці.

 

Як кожне свято, наше добігло до завершення, але це не завершення наших класних днів,  нашої дружби, це лише початок. Люблю вас.

 Рефлексія.

Вчитель початкових класів Тетяна Миколаївна

Додатки

Вправа «Що я бачив влітку?»

 

 

 

 

 

 

Вправа з сердечком

 

 

 

 

 

 

 

 

Тут ще більше моїх ідей

КЛАСС КАЛЕНДАРЯ НАЦИОНАЛЬНОГО ДНЯ — Календарь Национального дня

КЛАСС ДНЯ НАЦИОНАЛЬНОГО ДНЯ – неделя 1 – 1-7 сентября 2017 г. (перейти к неделе 2)

В сентябре начнется занятие в классе календаря Национального дня учебный год с темой. Начиная с Национального дня чтения книг 6 сентября, мы предоставляем список детских кулинарных книг для чтения, который подготовит класс к празднованию Национального дня «Дети захватывают кухню» 13 сентября. 4. Так что следите за ресурсами и идеями!

ЗАНЯТИЕ

Детские кулинарные книги прошли долгий путь. В календаре Национального дня было рассмотрено несколько изданий, посвященных Национальному дню чтения книг. Независимо от того, вдохновляют ли рецепты учеников или вас, есть возможность интегрировать некоторые навыки питания, математики, истории и социальных навыков в один урок. Каждая поваренная книга также доступна в цифровом формате.

Кулинарный класс: 57 забавных рецептов, которые дети с удовольствием приготовят (и съедят!) от Дины Ф. Кук — от 6 лет и старше

Kid Chef , Мелина Хаммер — 3–7 классы

Поваренная книга по истории США: вкусных рецептов и захватывающих событий из прошлого, Карен Э. Драммонд — 4–7 классы

Поваренная книга для детей , автор Sandra Ниссенберг – 4 классы и старше

Международная кулинарная книга для детей Мэтью Локриккио – 5 класс и старше

Подростки готовят: как приготовить то, что вы хотите съесть Меган Карл, Джилл Карл и Джуди Карл – 7 класс и выше

ЗАДАНИЕ

Независимо от того, выбираете ли вы из списка для чтения, предлагаете ли учащимся принести кулинарные книги из дома или используете набор книг с рецептами, которые у вас уже есть, есть множество способов манипулировать этим заданием для всех уровней навыков. Кулинарные книги учат нас не только тому, как готовить. Изучаем дроби, химию, региональные и мировые культуры, историю и командную работу.

Вот лишь несколько заданий для Национального дня чтения книг на этой неделе с кулинарными книгами.

  • Предложите учащимся прочитать забавную кулинарную книгу для детей и обсудить их любимые рецепты из книг. Какой рецепт показался самым сложным? Почему? Какой из них был самым легким?
  • Принесите мерные чашки и ложки, чтобы помочь юным ученикам определить разницу между измерениями в рецептах. Студенты могут попрактиковаться в измерении с помощью бусинок, шариков или конструктора Lego.
  • Учащиеся могут приносить кулинарные книги из дома. Предложите им подготовить рассказ о своем любимом рецепте и о том, как его готовят дома. Что это за еда и почему она любимая у школьника?
  • Предложите учащимся разделиться на группы и выбрать рецепт, который они хотели бы приготовить. Попросите их удвоить рецепт, чтобы обслужить большую группу людей. Используя Интернет, делайте покупки по распродажам и находите лучшие предложения, чтобы приготовить еду в рамках установленного бюджета.

Выбрав поваренную книгу, а оттуда конкретный рецепт… пора воплотить это в жизнь!

Мы надеемся и рекомендуем выбрать такой рецепт, как печенье без выпечки, которое ученики могут приготовить в классе. Когда вы закончите, наслаждайтесь перекусом.

И фотографировать весь процесс от начала и до конца. Мы надеемся увидеть и некоторые из этих фотографий… так что отмечайте нас в Instagram с помощью @natdaycal — это наш аккаунт.

Январь Классные архивы — Календарь национальных дней

  • CLASSROOM – Shelfie

    День полки Национальной библиотеки в январе – идеальное время для знакомства с новыми и старыми книгами в классе. На этой неделе мы отмечаем библиотечные полки с парой забавных проектов, чтобы дать волю творчеству.

    КАК НАБЛЮДАТЬ В КЛАССЕ – Shelfie

    Загрузите и распечатайте проекты этой недели о доброте и начните диалог в своем классе об обзываниях и доброте. Вы также можете следовать приведенным ниже рекомендациям, чтобы помочь своим ученикам исследовать дни по-своему. Вас может удивить то, что они обнаружат! Мы часто удивляемся собственным открытиям!

    Отмечайте каждый день в классе по телефону:

    1. Задайте вопрос о дне или празднике и найдите ответ.
    2. Дальнейшее изучение темы. Читаете ли вы книгу, берете интервью у эксперта, смотрите документальный фильм или проводите эксперимент, всегда есть что узнать о соблюдении.
    3. Написание о дне или празднике. Вы можете написать о том, чему вы научились, или о том, что этот день значит для вас.
    4. Рассказ о прошедшем дне. Возможно, вы поделитесь информацией, которая будет полезна для кого-то. Или вы можете украсить чей-то день.
    5. Решение проблемы. Во многих обрядах обсуждаются проблемы по всему миру, которые необходимо решить. Как бы вы это исправить?
    6. Творчество. Рисуйте, раскрашивайте, стройте, проектируйте, выпекайте, создавайте свое представление о том, что означает соблюдение.

    Конечно, как всегда, делиться в социальных сетях не требуется; обучение есть. Но если вы это сделаете, пожалуйста, используйте #NDCClassroom, чтобы поделиться в социальных сетях.

    ПРОЕКТЫ ЭТОЙ НЕДЕЛИ

    Сможете ли вы найти 15 отличий в головоломке? Если нет, вы всегда можете попробовать праздничное испытание каждую неделю. Не забудьте взять с собой мелки и для раскраски Шелфи. Веселитесь, отмечая День полки Национальной библиотеки!

    • Раскраска Полка
    • Пазл с картинками (16 отличий)
    • Ключ от головоломки с картинками
    • Праздничное испытание — неделя 43 — 24–28 января 2022 г.

    Более 1500 национальных дней. Не пропустите ни одного. Празднуйте каждый день® с календарем Национального дня®!

    Мишель

    Класс, Январь Класс

  • КЛАСС – Имена

    Что в имени? У каждого из нас есть имя, которым мы называем себя. Часто это тот, который нам давали при рождении. Иногда это прозвище. Однако иногда имена, которые мы называем друг друга, злые и недобрые. На этой неделе в классе Национальная неделя без обзывания вдохновляет нас говорить об именах, которые мы используем, чтобы описать себя и других. В частности, цель состоит в том, чтобы лучше узнать друг друга и проявить немного доброты друг к другу. Лучшее знание кого-то и поиск общих интересов помогает нам наладить контакт. Тогда у нас нет причин называть друг друга именами, которые мы не назвали бы сами.

    КАК НАБЛЮДАТЬ В КЛАССЕ – Имена

    Загрузите и распечатайте проекты этой недели о доброте и начните диалог в своем классе об обзываниях и доброте. Вы также можете следовать приведенным ниже рекомендациям, чтобы помочь своим ученикам исследовать дни по-своему. Вас может удивить то, что они обнаружат! Мы часто удивляемся собственным открытиям!

    Отмечайте каждый день в классе по телефону:

    1. Задайте вопрос о дне или празднике и найдите ответ.
    2. Дальнейшее изучение темы. Читаете ли вы книгу, берете интервью у эксперта, смотрите документальный фильм или проводите эксперимент, всегда есть что узнать о соблюдении.
    3. Написание о дне или празднике. Вы можете написать о том, чему вы научились, или о том, что этот день значит для вас.
    4. Рассказ о прошедшем дне. Возможно, вы поделитесь информацией, которая будет полезна для кого-то. Или вы можете украсить чей-то день.
    5. Решение проблемы. Во многих обрядах обсуждаются проблемы по всему миру, которые необходимо решить. Как бы вы это исправить?
    6. Творчество. Рисуйте, раскрашивайте, стройте, проектируйте, выпекайте, создавайте свое представление о том, что означает соблюдение.

    Конечно, как всегда, делиться в социальных сетях не требуется; обучение есть. Но если вы это сделаете, пожалуйста, используйте #NDCClassroom, чтобы поделиться в социальных сетях.

    ПРОЕКТЫ ЭТОЙ НЕДЕЛИ

    Мы подготовили проекты для всех возрастных групп и помогаем начать общение. Мы также включаем Celebration Challenge этой недели.

    • Праздничное испытание — неделя 42 — 17–21 января
    • Доброта Инструкции удачи
    • В видеоролике, созданном How to Origami, показано, как сложить «Состояние доброты».
    • Доброта Fortune Классы K-3
    • Доброта Fortune 4 класса и выше

    Более 1500 национальных дней. Не пропустите ни одного. Празднуйте каждый день® с календарем Национального дня®!

    Мишель

    Класс, Январь Класс

  • КЛАСС – Даки

    Кря, кря! Резиновая уточка на этой неделе занимается парой разных проектов. Резиновые утята такие забавные, что не насладиться ими практически невозможно. Отпразднуйте неделю с этими красочными игрушками и разделите веселье!

    КАК НАБЛЮДАТЬ В КЛАССЕ — Уточка

    Загрузите и распечатайте проекты этой недели, чтобы повеселиться с резиновыми утятами. Вы также можете следовать приведенным ниже рекомендациям, чтобы помочь своим ученикам исследовать дни по-своему. Вас может удивить то, что они обнаружат! Мы часто удивляемся собственным открытиям!

    Отмечайте каждый день в классе по телефону:

    1. Задайте вопрос о дне или празднике и найдите ответ.
    2. Дальнейшее изучение темы. Читаете ли вы книгу, берете интервью у эксперта, смотрите документальный фильм или проводите эксперимент, всегда есть что узнать о соблюдении.
    3. Написание о дне или празднике. Вы можете написать о том, чему вы научились, или о том, что этот день значит для вас.
    4. Рассказ о прошедшем дне. Возможно, вы поделитесь информацией, которая будет полезна для кого-то. Или вы можете украсить чей-то день.
    5. Решение проблемы. Во многих обрядах обсуждаются проблемы по всему миру, которые необходимо решить. Как бы вы это исправить?
    6. Творчество. Рисуйте, раскрашивайте, стройте, проектируйте, выпекайте, создавайте свое представление о том, что означает соблюдение.

    Конечно, как всегда, делиться в социальных сетях не требуется; обучение есть. Но если вы это сделаете, пожалуйста, используйте #NDCClassroom, чтобы поделиться в социальных сетях.

    ПРОЕКТЫ ЭТОЙ НЕДЕЛИ

    Загрузите и распечатайте проекты этой недели, посвященные уточкам! Мы также включили удобный Celebration Challenge, чтобы изучить другие дни этой недели.

    • Праздничное испытание — неделя 41 — 10–14 января 2022 г.
    • Подсчитайте и раскрасьте уток
    • Резиновая уточка раскраска

    Более 1500 национальных дней. Не пропустите ни одного. Празднуйте каждый день® с календарем Национального дня®!

    Мишель

    Класс, Январь Класс

  • КЛАСС – Птицы

    На этой неделе класс отправляется к птицам, так как мы отмечаем Национальный день птиц! Этот день включает в себя различные мероприятия, которые не только помогают нам узнать о птицах, их среде обитания и том, как они влияют на окружающую среду, но также помогают нам привлечь их в наши районы и узнать, как защитить их среду обитания. На этой неделе класс предлагает несколько занятий, которые также помогут учащимся узнать больше о птицах.

    КАК НАБЛЮДАТЬ В КЛАССЕ – Птицы

    Загрузите и распечатайте проекты этой недели, чтобы узнать больше о птицах. Вы также можете следовать приведенным ниже рекомендациям, чтобы помочь своим ученикам исследовать дни по-своему. Вас может удивить то, что они обнаружат! Мы часто удивляемся собственным открытиям!

    Отмечайте каждый день в классе по телефону:

    1. Задайте вопрос о дне или празднике и найдите ответ.
    2. Дальнейшее изучение темы. Читаете ли вы книгу, берете интервью у эксперта, смотрите документальный фильм или проводите эксперимент, всегда есть что узнать о соблюдении.
    3. Написание о дне или празднике. Вы можете написать о том, чему вы научились, или о том, что этот день значит для вас.
    4. Рассказ о прошедшем дне. Возможно, вы поделитесь информацией, которая будет полезна для кого-то. Или вы можете украсить чей-то день.
    5. Решение проблемы. Во многих обрядах обсуждаются проблемы по всему миру, которые необходимо решить. Как бы вы это исправить?
    6. Творчество. Рисуйте, раскрашивайте, стройте, проектируйте, выпекайте, создавайте свое представление о том, что означает соблюдение.

    Конечно, как всегда, делиться в социальных сетях не требуется; обучение есть. Но если вы это сделаете, пожалуйста, используйте #NDCClassroom, чтобы поделиться в социальных сетях.

    ПРОЕКТЫ ЭТОЙ НЕДЕЛИ

    Придумайте способы привлечь птиц в свой район и наблюдайте за ними.

    • Построить скворечник или кормушку для птиц.
    • Загрузите и распечатайте этот журнал о птицах – обложка и страницы.
    • Праздничное испытание — неделя 40 — 3–7 января 2022 г.

    Более 1500 национальных дней. Не пропустите ни одного. Празднуйте каждый день® с календарем Национального дня®!

  • КЛАСС – напротив

    Сегодня национальный день противоположностей в классе, и чтобы отпраздновать это, мы собираемся сыграть в игру. Помимо развлечения, игры одновременно учат нас множеству вещей. Вот почему мы так любим игры! Поэтому мы создали для вас игру Opposites Bingo, чтобы отпраздновать этот день.

    КАК НАБЛЮДАТЬ ЗА КЛАССОМ – напротив

    Загрузите и распечатайте проект этой недели. Вы также можете исследовать так много других противоположностей.

    Празднуйте каждый день в классе от:

    1. Задать вопрос о дне или празднике и найти ответ.
    2. Дальнейшее изучение темы. Читаете ли вы книгу, берете интервью у эксперта, смотрите документальный фильм или проводите эксперимент, всегда есть что узнать о соблюдении.
    3. Написание о дне или празднике. Вы можете написать о том, чему вы научились, или о том, что этот день значит для вас.
    4. Рассказ о прошедшем дне. Возможно, вы поделитесь информацией, которая будет полезна для кого-то. Или вы можете украсить чей-то день.
    5. Решение проблемы. Во многих обрядах обсуждаются проблемы по всему миру, которые необходимо решить. Как бы вы это исправить?
    6. Творчество. Рисуйте, раскрашивайте, стройте, проектируйте, выпекайте, создавайте свое представление о том, что означает соблюдение.

    Конечно, как всегда, делиться в социальных сетях не требуется; обучение есть. Но если вы это сделаете, пожалуйста, используйте #NDCClassroom, чтобы поделиться в социальных сетях.

    ПРОЕКТЫ ЭТОЙ НЕДЕЛИ

    На этой неделе мы пополнили нашу растущую коллекцию еще одной игрой в бинго. Просто скачайте и распечатайте игру. Мы также включаем список слов, которые будут называться.

    Противоположная игра в бинго

    Более 1500 национальных дней. Не пропустите ни одного. Празднуйте каждый день® с календарем Национального дня®!

    Мишель

    Класс, Январь Класс

  • CLASSROOM — Попкорн

    Попкорн — одна из самых простых закусок в классе. Он питательный, и его довольно легко приготовить. Попкорн тоже интересно делать. А Национальный день попкорна — один из любимых праздников Национального календаря. По сути, это был наш ПЕРВЫЙ отпуск. Так почему нам потребовалось так много времени, чтобы представить его в классе, — любопытство.

    На этой неделе мы предлагаем научные проекты, проекты для творчества и раскраску, чтобы помочь вашим ученикам отпраздновать этот день.

    КАК НАБЛЮДАТЬ ЗА КЛАССОМ – Попкорн

    Загрузите и распечатайте проекты этой недели. Изучите другие ссылки на попкорн для экспериментов и научной информации.

    Отмечайте каждый день в классе по телефону:

    1. Задайте вопрос о дне или празднике и найдите ответ.
    2. Дальнейшее изучение темы. Читаете ли вы книгу, берете интервью у эксперта, смотрите документальный фильм или проводите эксперимент, всегда есть что узнать о соблюдении.
    3. Написание о дне или празднике. Вы можете написать о том, чему вы научились, или о том, что этот день значит для вас.
    4. Рассказ о прошедшем дне. Возможно, вы поделитесь информацией, которая будет полезна для кого-то. Или вы можете украсить чей-то день.
    5. Решение проблемы. Во многих обрядах обсуждаются проблемы по всему миру, которые необходимо решить. Как бы вы это исправить?
    6. Творчество. Рисуйте, раскрашивайте, стройте, проектируйте, выпекайте, создавайте свое представление о том, что означает соблюдение.

    Конечно, как всегда, делиться в социальных сетях не требуется; обучение есть. Но если вы это сделаете, пожалуйста, используйте #NDCClassroom, чтобы поделиться в социальных сетях.

    ПРОЕКТЫ ЭТОЙ НЕДЕЛИ

    Наслаждайтесь попкорном, изучая эти забавные эксперименты и проекты.

    • Страница изготовления попкорна. Распечатайте ведерко попкорна. Наполните его попкорном, приклеив кусочки попкорна сверху. Также можно использовать квадраты скомканной белой и желтой бумаги.
    • Раскраска Попкорн. Загрузите и распечатайте страницу раскраски Попкорн. Как вы думаете, какой фильм будет играть?
    • Brains Stuff – Как работает попкорн? – Узнайте, как небольшое количество влаги в крахмале создает пар внутри крошечного ядра попкорна, когда его нагревают.
    • Hoopla Kids – Танцующий попкорн – Как уксус и пищевая сода заставляют ядра попкорна танцевать?

    Более 1500 национальных дней. Не пропустите ни одного. Празднуйте каждый день® с календарем Национального дня®!

    Мишель

    Класс, Январь Класс

  • КЛАСС – МОЛОКО

    Молоко играет важную роль в классе, потому что оно обеспечивает учащихся необходимыми белками, витаминами и минералами, в которых нуждается их растущий организм. Национальный день молока дает возможность изучить молочные ресурсы, производство и историю в Соединенных Штатах и ​​во всем мире.

    КАК НАБЛЮДАТЬ ЗА КЛАССОМ – Молоко

    Загрузите и распечатайте проект этой недели. Изучите другие ссылки на молоко для экспериментов, истории и информации о питании.

    Отмечайте каждый день в классе по телефону:

    1. Задайте вопрос о дне или празднике и найдите ответ.
    2. Дальнейшее изучение темы. Читаете ли вы книгу, берете интервью у эксперта, смотрите документальный фильм или проводите эксперимент, всегда есть что узнать о соблюдении.
    3. Написание о дне или празднике. Вы можете написать о том, чему вы научились, или о том, что этот день значит для вас.
    4. Рассказ о прошедшем дне. Возможно, вы поделитесь информацией, которая будет полезна для кого-то. Или вы можете украсить чей-то день.
    5. Решение проблемы. Во многих обрядах обсуждаются проблемы по всему миру, которые необходимо решить. Как бы вы это исправить?
    6. Творчество. Рисуйте, раскрашивайте, стройте, проектируйте, выпекайте, создавайте свое представление о том, что означает соблюдение.

    Конечно, как всегда, делиться в социальных сетях не требуется; обучение есть. Но если вы это сделаете, пожалуйста, используйте #NDCClassroom, чтобы поделиться в социальных сетях.

    ПРОЕКТЫ ЭТОЙ НЕДЕЛИ

    Молоко бывает разных видов. Одним из наиболее распространенных источников являются коровы. Однако мы также пьем молоко других животных и растительных источников. Национальный день молока — это прекрасная возможность узнать, откуда берется наше молоко и почему оно полезно для нас. Мы предоставили несколько ресурсов, которые помогут вам начать работу, а также рабочий лист для загрузки и печати.

    • Больше молока, пожалуйста!
    • 22 разных вида молока
    • Источники молока – Рабочий лист
    • в классе

    Узнайте больше о науке о молоке. Посетите сайт education.com, чтобы провести эксперимент, посвященный молоку. Молоко также может разбудить в вас художника. Посетите сайт greencrafts.com, чтобы начать работу над ремесленным проектом.

    Более 1500 национальных дней. Не пропустите ни одного. Празднуйте каждый день® с календарем Национального дня®!

    Мишель

    Класс, Январь Класс

  • КЛАСС КАЛЕНДАРЯ НАЦИОНАЛЬНОГО ДНЯ — НЕДЕЛЯ 23 — 27 января 2019 г.

    Класс календаря Национального дня переходит в 23-ю неделю с Национальным днем ​​головоломок и Национальным днем ​​змеи. Когда дело доходит до занятий в классе, головоломки бросают вызов уму, и Национальный день головоломок — один из наших любимых. Змеи очаровывают и пугают нас всех одновременно. Знакомство с ними помогает нам лучше понять их.

    Не забудьте посетить страницу викторин или распечатать викторины и ключи, кроссворды и поиск слов, чтобы бросить вызов ученикам!

    Публикация в социальных сетях не требуется, требуется обучение. Но если вы это сделаете, пожалуйста, используйте #NDCClassroom, чтобы поделиться в социальных сетях.

    УРОК 1 – НАЦИОНАЛЬНЫЙ ДЕНЬ ЗМЕЯ

    Разделите класс на небольшие рабочие группы. Используя приведенные ниже темы, учащиеся выбирают область изучения и составляют информационный бюллетень на основе найденной информации. Они поделятся своими открытиями с классом в устной или визуальной форме. Учащиеся должны показать свои ресурсы.

    • Змеиные чувства
    • Места обитания змей
    • Ядовитые змеи
    • Змеи и лекарства
    • Добыча змеи
    • Скелеты змеи
    • Мифы о змеях
    • Герпетология
    • Репродукция змеи

    Календарь национальных праздников

    Класс, январь Класс

  • КАЛЕНДАРЬ НАЦИОНАЛЬНОГО ДНЯ КЛАССА – НЕДЕЛЯ 22 – 20 января

    Мы часто торопимся в течение дня и понимаем, что не сделали ни одной вещи, которую намеревались сделать. Наши ученики, независимо от их возраста, должны понимать, что такое внимательность и как перефокусироваться. И мы тоже. Национальный день комплиментов — это простой способ привлечь внимание. Мы также вернемся к Национальному дню полки и создадим экспозицию, которая представляет наш класс.

    Не забудьте посетить викторину или распечатать кроссворды и поиск слов, чтобы бросить вызов ученикам!

    Публикация в социальных сетях не требуется, требуется обучение. Но если вы это сделаете, пожалуйста, используйте #NDCClassroom, чтобы поделиться в социальных сетях.

    УРОК 1 – Национальный день комплиментов

    Делать комплименты несложно, но иногда научиться их делать может быть непросто. Важно помочь детям понять ценность каждого. Пусть каждый учащийся сделает следующее:

    1. Пусть каждый учащийся на листе бумаги напишет или нарисует лучший комплимент, который он когда-либо получал.
    2. Попросите их описать свои чувства после комплимента.
    3. Имея это в виду, предложите им подумать о чем-нибудь хорошем о каждом из своих одноклассников.
    4. Затем позвольте каждому ученику встать и получить комплимент от другого ученика в комнате.

     

    УРОК 2 – ДЕНЬ БИБЛИОТЕЧНОЙ ПОЛКИ
    • Поручите каждому учащемуся принести книгу в класс.
    • Выровняйте книги на полке.
    • Сделайте снимок и опубликуйте его в социальных сетях!

    Календарь национальных праздников

    Класс, январь Класс

  • КАЛЕНДАРЬ НАЦИОНАЛЬНОГО ДНЯ КЛАСС — НЕДЕЛЯ 21 — 13 января 2019 г. Учителя и ученики обычно не носят буквальные шляпы в школе. Тем не менее, они носят разные шляпы, если учесть разные роли, которые они играют в своем школьном сообществе. Уроки на этой неделе продемонстрируют множество различных навыков и людей, которые необходимы для бесперебойной и успешной работы вашей школы.

    У нас также есть викторины, кроссворды и поиск слов, чтобы бросить вызов ученикам!

    Публикация в социальных сетях не требуется, требуется обучение. Но если вы это сделаете, пожалуйста, используйте #NDCClassroom, чтобы поделиться в социальных сетях.

    УРОК 1 – НАЦИОНАЛЬНЫЙ ДЕНЬ ШЛЯП

    Обрывки цветной бумаги
    Старые журналы
    Клей
    Ножницы
    Различные принадлежности для творчества
    Шляпы

    • Предложите учащимся составить список людей, которые играют важную роль в школьной жизни.